चितवनबाट रास्वपाका २ जना कार्यकर्ता पक्राउ

चितवन, मंसिर ६ । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टिका २ जना कार्यकर्तालाई चितवन प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा चितवन रत्ननगर नगरपालिका घर भएका शिव शर्मा र भरतपुर महानगरपालिका वडा नं. ७ बस्दै आएका उपेन्द्र देवकोटा रहेका छन् । उनिहरु दुवैलाई मंगलवार राति आ-आफ्नै घरबाट नियन्त्रणमा लिइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जनाएको छ ।

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टि निकटका शर्माले पत्रकार सन्तोष देउजा र भरतपुर महानगरपालिकाकी मेयर रेनु दाहालको तस्विरलाई तोडमोड गरि सामाजिक सञ्जाल मार्फत बदनाम गरेका थिए भने देवकोटाले सोहि पोष्टलाई सेयर गरेका थिए । पक्राउ परेका दुवैजनाको बारेमा अनुसन्धान भैरहेको प्रहरी स्रोतले जनाएको छ ।
प्रतिक्रिया
यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

सम्बन्धित समाचार

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.